| 브랜드 이름: | Future |
| MOQ: | 100 000 세트 |
| 가격: | 협상 가능 |
| 포장에 대한 세부 사항: | 판지 상자 |
| 지불 조건: | L/C,D/A,D/P,T/T,웨스턴 유니온,MoneyGram |
| Product Name | Deodorant Aerosol Spray Valve |
| Valve Type | Continuous Spray Aerosol Valve |
| Application | Deodorant / Body Spray / Antiperspirant |
| Mounting Cup | Tinplate, both sides lacquered |
| Cup Diameter | 25.4 mm (1 inch standard) |
| Cup Thickness | 0.30 mm / Customizable |
| Stem Orifice | 0.33 mm / 0.41 mm / Customizable |
| Body Orifice | 0.40 mm / 0.51 mm / Customizable |
| Gasket Material | Buna N / Butyl (cosmetic grade) |
| Spring | Stainless Steel |
| Housing | POM / Nylon |
| Dip Tube | PE, customizable length |
| Spray Pattern | Fine Mist |
| Propellant Compatibility | LPG / Hydrocarbon blends/DME |
| Actuator Type | Deodorant Actuator Compatible |
| Color | Customizable |
| OEM Service | Available |
| MOQ | Negotiable |
| 브랜드 이름: | Future |
| MOQ: | 100 000 세트 |
| 가격: | 협상 가능 |
| 포장에 대한 세부 사항: | 판지 상자 |
| 지불 조건: | L/C,D/A,D/P,T/T,웨스턴 유니온,MoneyGram |
| Product Name | Deodorant Aerosol Spray Valve |
| Valve Type | Continuous Spray Aerosol Valve |
| Application | Deodorant / Body Spray / Antiperspirant |
| Mounting Cup | Tinplate, both sides lacquered |
| Cup Diameter | 25.4 mm (1 inch standard) |
| Cup Thickness | 0.30 mm / Customizable |
| Stem Orifice | 0.33 mm / 0.41 mm / Customizable |
| Body Orifice | 0.40 mm / 0.51 mm / Customizable |
| Gasket Material | Buna N / Butyl (cosmetic grade) |
| Spring | Stainless Steel |
| Housing | POM / Nylon |
| Dip Tube | PE, customizable length |
| Spray Pattern | Fine Mist |
| Propellant Compatibility | LPG / Hydrocarbon blends/DME |
| Actuator Type | Deodorant Actuator Compatible |
| Color | Customizable |
| OEM Service | Available |
| MOQ | Negotiable |