|
|
| 브랜드 이름: | Future |
| MOQ: | 100 000 세트 |
| 가격: | 협상 가능 |
| 포장에 대한 세부 사항: | 판지 상자 |
| 지불 조건: | L/C, D/A, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Product Name | Hair Mousse Aerosol Valve |
| Valve Type | Continuous Foam Dispensing Valve |
| Application | Hair Mousse / Styling Foam |
| Mounting Cup | Tinplate, both sides lacquered |
| Cup Diameter | 25.4 mm (1 inch standard) |
| Cup Thickness | 0.30 mm / Customizable |
| Stem Orifice | Customizable (Foam Control) |
| Body Orifice | Customizable |
| Gasket Material | Buna N / Neoprene / Butyl |
| Spring | Stainless Steel |
| Housing | POM / Nylon |
| Dip Tube | PE, customizable length |
| Spray Pattern | Rich Foam / Mousse Output |
| Discharge Rate | Adjustable |
| Propellant Compatibility | LPG / Hydrocarbon blends |
| Actuator Type | Hair Mousse Actuator Compatible |
| Color | Customizable |
| OEM Service | Available |
| MOQ | Negotiable |
|
| 브랜드 이름: | Future |
| MOQ: | 100 000 세트 |
| 가격: | 협상 가능 |
| 포장에 대한 세부 사항: | 판지 상자 |
| 지불 조건: | L/C, D/A, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Product Name | Hair Mousse Aerosol Valve |
| Valve Type | Continuous Foam Dispensing Valve |
| Application | Hair Mousse / Styling Foam |
| Mounting Cup | Tinplate, both sides lacquered |
| Cup Diameter | 25.4 mm (1 inch standard) |
| Cup Thickness | 0.30 mm / Customizable |
| Stem Orifice | Customizable (Foam Control) |
| Body Orifice | Customizable |
| Gasket Material | Buna N / Neoprene / Butyl |
| Spring | Stainless Steel |
| Housing | POM / Nylon |
| Dip Tube | PE, customizable length |
| Spray Pattern | Rich Foam / Mousse Output |
| Discharge Rate | Adjustable |
| Propellant Compatibility | LPG / Hydrocarbon blends |
| Actuator Type | Hair Mousse Actuator Compatible |
| Color | Customizable |
| OEM Service | Available |
| MOQ | Negotiable |